Slevový program

Pro své návštěvníky si Technické muzeum v Brně připravilo program výhod, které lze uplatnit u partnerských institucí. Zákazníci po předložení vstupenky z TMB obdrží u partnerských institucí slevu.
U některý partnerů to platí platí i v opačném případě – při předložení vstupenky z partnerské instituce získáte slevu na vstupné do expozic TMB.

 

Jezdíte často s IDS JMK? Využijte spolupráce mezi Technickým muzeem v Brně a společností Kordis, která IDS JMK provozuje a uplatněte slevu 20% na základní vstupné do hlavní budovy TMB i na jeho mimobrněnské památky.

Sleva 20% do hlavní budovy muzea, Brno, Purkyňova 105 – při předložení měsíční, čtvrtletní nebo roční předplatní jízdenky vydané pro minimálně jednu zónu (jinou než zóna 100 nebo 101) nebo jednodenní jízdenky IDS JMK. Sleva neplatí pro předplatní jízdenky v zónách 100 nebo 101.

Sleva 20% na mimobrněnské památky ve správě Technického muzea v Brně – při předložení jednodenní, měsíční, čtvrtletní nebo roční předplatní jízdenky.

Informace o slevách najdete také na stránkách IDS JMK.

 

Návštěvník který v TMB předloží jízdenku společnosti Student Agency na autobusovou nebo vlakovou dopravu RegioJet, získá slevu 20 % z plného vstupného do všech expozic v hlavní budově Technického muzea v Brně.

Podrobné informace o tom, pro jaké jízdenky sleva platí apod. najdete na stránce: STUDENT AGENCY – Slevy u partnerů.

 

Dostali jste po návštěvě muzea chuť se občerstvit? Zajděte do nedalekého baru The Roses Beer & Coffee. Nachází se asi pět minut chůze od muzea, u zastávky MHD Červinkova, na adrese Purkyňova 108. Je zaměřený na dobré pivo z malých pivovarů, výběrovou kávu z pražíren z celé Evropy, dobré míchané drinky a nechybí ani dobroty k snědku. Při předložení vstupenky z Technického muzea v Brně tam navíc dostanete 10% slevu na konzumaci.

 

Naobědvat nebo občerstvit se můžete také v blízké restauraci Portoriko, která se nachází na ulici Srbská 51 (vedle supermarketu Billa). Je to asi pět minut chůze od muzea. Při předložení vstupenky z Technického muzea v Brně dostanete 10% slevu na konzumaci.

Zůstaňme v kontaktu

Sledujte nás na sociálních sítích
Přihlaste se k odběru newsletteru:

Technické muzeum v Brně

Purkyňova 105,
612 00 Brno – Královo Pole

Email: info@technicalmuseum.cz
Telefon: +420 541 421 411
Fax: +420 541 214 418
Pozvánka
Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? https://www.tmbrno.cz/navstivte-nas/slevovy-program/