Průvodce muzeem – mobilní aplikace

Návštěvníkům muzea je k dispozici mobilní aplikace – průvodce muzeem – a to pro operační systémy Android i iOS. V průvodci najdete úvod ke každé z muzejních expozic a popis exponátů, které by neměly uniknout vaší pozornosti. Mobilní aplikaci pod jménem TMB si můžete vyhledat a stáhnout na Google Play.

Visitors to the museum have access to a mobile application – a museum guide – for both Android and iOS operating systems. In the guide you will find an introduction to each of the permanent exhibitions and a description of the exhibits that should not escape your attention. You can search and download the mobile application under the name TMB on Google Play.

Besucher des Museums haben Zugriff auf eine Mobile App – einen Museumsführer – für Android- und iOS-Betriebssysteme. Im Leitfaden finden Sie eine Einführung in die einzelnen Exponate des Museums sowie eine Beschreibung der Exponate, die Ihrer Aufmerksamkeit nicht entgehen sollten. Sie können die mobile Anwendung unter dem Namen TMB bei Google Play.

Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.effortix.app565

handshake

Zůstaňme v kontaktu

Sledujte nás na sociálních sítích
twitter facebook instagram youtube tripadvisor
Přihlaste se k odběru newsletteru:

Technické muzeum v Brně

Purkyňova 105,
612 00 Brno – Královo Pole

Email: info@tmbrno.cz
Telefon: +420 541 421 411
Fax: +420 541 214 418
Pozvánka
Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? https://www.tmbrno.cz/navstivte-nas/pruvodce-muzeem-mobilni-aplikace/