Vesmírný tanec

Vesmírný tanec

Co si kdo z nás představí pod pojmem vesmírný tanec? Svou vizi si můžete přijít zrealizovat o muzejní noci v Technickém muzeu v Brně!

Od 21.00 do 21.15 mezi letadly a modelem kosmické lodě Crew Dragon bude probíhat soutěžní část této férie, kdy porota ohodnotí ty nejzajímavější tance. Vzhledem k tomu, že neznáme pravidla pro vesmírný tanec, odbornou porotu budou tvořit renomovaní zástupci tří tanečních oborů: za společenský tanec to bude Lubomír Anděl, tanečník a porotce s více než 20letou praxí, dlouholetý trenér a choreograf se zaměřením na standardní a latinsko-americké tance, za balet přijde Petr Hos z baletního souboru Národního divadla Brno, který dlouhá léta působil v zahraničí a za streetdance bude v porotě několikanásobný mistr ČR v sólovém tanci, který se zaměřuje zejména na freestylový tanec na battlech Julian Kolachuk z taneční skupiny EFEKT DANCE BRNO.

Porota vybere tři nejnápaditější a nejoriginálnější tanečníky/tanečnice, bez ohledu na jejich profesionální úroveň. Kdo přijde v zajímavém kostýmu, může mít výhodu. Tři vítězové pak dostanou drobné dárky a diplom. Na absolutním vítězi se dohodnou všichni členové poroty. K vesmírnému tanci, a to nejen k jeho soutěžní části, ale i během večera budou hrát dýdžejové Siva a Vyrys.

handshake

Zůstaňme v kontaktu

Sledujte nás na sociálních sítích
twitter facebook instagram youtube tripadvisor
Přihlaste se k odběru newsletteru:

Technické muzeum v Brně

Purkyňova 105,
612 00 Brno – Královo Pole

Email: info@tmbrno.cz
Telefon: +420 541 421 411
Fax: +420 541 214 418
Pozvánka
Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? https://www.tmbrno.cz/vesmirny-tanec-bmn-2022/