Mezinárodní bienále studentského designu DESIGN.S 2020
Online výstava aneb Design za časů koronaviru
23. 6. – 5. 10. 2020

Výstavy a akce

Mezinárodní bienále studentského designu
DESIGN.S 2020

Výstava byla spuštěna, můžete ji navštívit ONLINE

Mezinárodní bienále DESIGN.S již počtvrté od roku 2014 propojuje nejlepší mladé designéry napříč průmyslovým a produktovým designem. I v letošním roce Technické muzeum v Brně představuje to nejlepší z domácí i zahraniční designérské scény formou několikatýdenní nesoutěžní přehlídky online.

V rámci letošního ročníku, na rozdíl od minulých let, kdy jsme měli možnost představit přihlášené studentské práce v prostorách Technického muzea v Brně, jsou vybrané práce vystaveny pouze online, a to na webových stránkách projektu DESIGN.S a na webové stránce Technického muzea v Brně v termínu od 23. 6. do 5. 10. 2020 formou specifické prezentace v elektronické podobě.

Organizátoři se také na současnou situaci rozhodli reagovat vyhlášením nové soutěžní kategorie s názvem „Design za časů koronaviru“. Mezinárodní bienále DESIGN.S si klade za cíl v každém ročníku reflektovat aktuální průmyslový a produktový design, který splňuje nejen vizuální stránku konceptu, ale především má usnadňovat běžný život lidem kolem nás.

Více informací najdete na webové stránce DESIGN-S.EU.

               

Projekt se uskutečňuje v roce 2020 za finanční podpory statutárního města Brna, pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové a pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka.

    

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

handshake

Zůstaňme v kontaktu

Sledujte nás na sociálních sítích
twitter facebook instagram youtube tripadvisor
Přihlaste se k odběru newsletteru:

Technické muzeum v Brně

Purkyňova 105,
612 00 Brno – Královo Pole

Email: info@tmbrno.cz
Telefon: +420 541 421 411
Fax: +420 541 214 418
Pozvánka
Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? https://www.tmbrno.cz/akce/mezinarodni-bienale-studentskeho-designu-design-s-2020/